معاون قوه قضاییه خواستار شد: مشاركت كارآموزان قضایی در انعكاس مشكلات دوره كارآموزی

نوشته شده توسط:
یکشنبه 1 مرداد 1391-03:28 ب.ظ

معاون قوه قضاییه خواستار شد: مشاركت كارآموزان قضایی در انعكاس مشكلات دوره كارآموزی

» سرویس: معارف و حقوق - حقوقی و قضایی

جلسه هم‌اندیشی در خصوص راهكارهای طی مشكلات دوره كارآموزی با حضور معاون آموزش و تحقیقات قوه قضاییه و نمایندگان دوره‌های كارآموزی قضایی در سه محور مسایل صنفی، محتوای آموزشی و مشكلات اجرایی دوره‌ها برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام امینی طی سخنانی در این نشست مشاركت هرچه بیشتر كارآموزان در انعكاس مسائل و مشكلات دوره‌های كارآموزی و ارائه نظرات كارشناسی جهت بهبود روند آموزش‌های كارآموزی را خواستار شد.

وی با اشاره به آیین‌نامه‌محور بودن تمامی فعالیت‌های اداری و آموزشی در قوه قضاییه، خواستار توجه به آیین‌نامه‌های كارآموزی شد و اظهار كرد: در عین نقدپذیربودن این آیین‌نامه‌ها، باید نظرات اصلاحی شما در آیین‌نامه جدید مد نظر قرار گیرد و تا قبل از تصویب آن، آیین‌نامه قبلی لازم‌الاجراست.

در ادامه این نشست، كارآموزان قضایی به بیان مبسوط مسائل و مشكلاتی پیرامون نحوه تقسیم پس از پایان دوره، مسائل فرهنگی و تفریحی، مسائل مالی و رفاهی، نحوه آموزش‌های علمی، كارگاهی و آزمون جامع و وضعیت اساتید دوره پرداختند.

در پایان نیز مقرر شد كه این جلسات جهت پیگیری مسائل مطرح شده و ارائه پیشنهادات مشخص به معاون آموزش و تحقیقات به طور مستمر برگزار شود.

نمایش نظرات 31 تا 30

:درباره وبلاگ


The theme being used is MihanBlog created by ThemeBox
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic