برگزاری مشاعره قرآنی و شعرخوانی میرزایی در سالن شعر و ادب نمایشگاه قرآن

نوشته شده توسط:ramin h
سه شنبه 3 مرداد 1391-02:56 ب.ظ

برگزاری مشاعره قرآنی و شعرخوانی میرزایی در سالن شعر و ادب نمایشگاه قرآن

خبرگزاری فارس: سیدناصر هاشم‌زاده و محمد سعید میرزایی امشب میهمانان سالن شعر و ادب نمایشگاه قرآن هستند.

خبرگزاری فارس: برگزاری مشاعره قرآنی و شعرخوانی میرزایی در سالن شعر و ادب نمایشگاه قرآن

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، همانند شب‌های پیشین قرار است هر شب برنامه های متفاوتی سالن شعر و ادب بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن برگزار شود.

از جمله می‌توان به مشاعره قرآنی اشاره کرد که از ساعت 19:30 برگزار خواهد شد، در ادامه سیدناصر هاشم زاده از ساعت 22 سخنرانی داشته و با حضور محمد سعید میرزایی مراسم شعرخوانی از ساعت 22:40 برپا خواهد شد.

گفتنی است، سیدناصر هاشم زاده برای آخرین شب در مقابل علاقه‌مندان سخنرانی خواهد کرد، از آثار تحقیقی و ترجمه این نویسنده می‌توان به: انصارالحسین، عیار دانش، فرمان (عهدنامه) اشاره کرد.

این برنامه در شبستان اصلی روبروی بخش کودک، سالن شعر و ادب برگزار خواهد شد.
22
جمعه 9 فروردین 1392 08:01 ب.ظ
دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست............ 20 روز دیگه منتظر معجزه باش
ایرانی
سه شنبه 5 دی 1391 02:49 ب.ظ
بنام خدا
احمدی نژ اد در ادعاهای انتخاباتی رجز میخواند که در پایانِ ریاست جمهوریش تغییرات عمیقی را شاهد خواهیم بود. مشکل بیکاری و مسکن حل خواهد شد مردم به رفاه نسبی میرسند. تغییرات هم رخ داد، فقط حاصلش طور دیگری بود. ویرانی اقتصاد، تورم 50 درصدی، رکود بی‌سابقه و تعطیلی تولید، تحریم نفت و آنچه عیان است حاجت به بیان نیست. 8 سال گذشته و باصطلاح رییس جمهور، تازه دانسته که تحریم ورق پاره نیست. در زندان و حصر بودن اصلاح طلبان با تجربه، رشد نیافتگی سیاسی جامعه و اپوزیسیونِ ناتوان و بعضا عقب مانده خارج از کشور، کار را به جایی رسانده که باید بسیار نگران بود. دو سمِ مهلکِ دروغ و ناامیدی در پایان این 8 سال تاثیر مخربش را بر روح جامعه ی ایران نهاده. نه مذهب توانِ بسیج عمومی دارد و نه در طبقات مرجعی مثل روشنفکران و دانشگاهیان، شوری برای تبلیغ و تهییج مانده. با اصلاح قانون انتخابات، دست خامنه ای برای تقلب وسیع و تبدیل انتخابات به انتصابات باز میگردد. غربی ها حاضرند تداوم حاکمیت وی در تبارش را بشرط تبعیّت از غرب و قبول شرایط آنان بپذیرند. آمریکا در پی تضعیف رژیم و کسب امتیاز و تحمیل قراردادهای ترکمانچای دیگر حتی با تبدیل ایران به کره شمالی اما طرفدار غرب، بمنظور حفظ منافع خود است. باید قبل از فروش کشور بخاطر بقای رژیم و خطرناک شدن اوضاع علیه تمامیت ارضی با اتحاد رنگین کمان ملت ایران، حول خواسته های حداقلی، حرکتی کرد. دریغ است ایران که ویران شود. هموطن خواهش می کنم برای انتشار هر چه بیشتر این پیام یاریم کن تا بازتاب مکررش مثل الله اکبر شبانه امید در دل ایرانیان و در فضای مجازی اولین گام اتحاد ماباشد. قسم به اسم آزادی که تا آخرین نفس راحت را ادامه خواهیم داد ای شهید.
اتحاد-مبارزه-پیروزی

The theme being used is MihanBlog created by ThemeBox
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic